dovpo-vee-vv-box-mod-vv-vw-3-800x800-2
dovpo-vee-vv-box-mod-vv-vw-2-3dovpo-vee-vv-box-mod-vv-vw-5

DOVPO VEE VV Box MOD

65,49

Kõigile teadaolev firm DOVPO on koos 1VP.ME-ga välja töötanud professionaalide jaoks mõeldud ideaalse box-mod’i. Tegelikult on see mehhood, mis on varustatud plaadi ja vajalikke kaitsemehhanismidega.

VEE DOVPO on valmistatud tsingisulamist ja elektrooniline box-mod on paigutatud VW-le, mille pingetugi on 1 kuni 8 V ja takistus on 0,05 Ohm.

Mod’i ühel pool on VW-režiimi juhtimisega ekraan koos miinus- ja pluss-nuppudega. Pisut madalamal sisse / välja lüliti. Esiosas on fire nupp, millel on ettevõtte logo.

Teisel otsal on kummeeritud sisetükk, mis on meeldiv puudutusele. Tänu sellele mod ei libise käest välja.

Patareide kaas on alumisel küljel. See peidab ava, millesse on sisestatud kaks 18650 akut. Kaanel on kontaktpaar, teisel pool seeria, tootja logod ja sertifikaadid.

Nagu juba mainitud, on minimaalne töökindlus 0,05 Ohm, mida peetakse üsna madalaks. Just sel põhjusel ei ole box-mod hoolimata lihtsusest soovitatav algajatele ja, kes teevad vape’ingus esimesed sammud.

Seade on mõeldud edasijõudnud kasutajatele, kes teavad, et mähised soojenevad vahemikus 3,7 V kuni 4,3. USB-avast on tootja keeldunud, niiet akusid saab laadida ainult laadimisseadmega.

Tehniline teave

Tööpinge: 6,4 V kuni 8,4 V

Väljundpinge vahemik: 1 V kuni 8 V

Resistentsuse piirid: alates 0,05 Ohm kuni 3,5 Ohm

Töörežiimid: VW

Mõõtmed:

Kõrgus: 87 mm

Laius: 47,5 mm

Paksus / tugevus: 29,5 mm

Kaal ilma patareideta: 200 gr

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: ,